👤

10. Prețul unui kilogram de pere este de 4 lei. Copiați și completați tabelul: Cantitatea în kg 7 Pretul total în lei Completati următorul 2 8 2,5 10,5 0,6 21 150 10​

10 Prețul Unui Kilogram De Pere Este De 4 Lei Copiați Și Completați Tabelul Cantitatea În Kg 7 Pretul Total În Lei Completati Următorul 2 8 25 105 06 21 150 10 class=