👤

Pentru că le place să fie informați elevii urmăresc ofertele unei edituri ar putea cumpăra trei reviste și patru diviziuni plătind 109 RON sau cinci reviste și doi divizori plătind 107 RON Aflați cât costă un produs de fiecare fel​